Antalya Makaslı Platform

Antalya’da sepetli vinç kiralama hizmeti veren firmamız “Antalya Sepetli Vinç ve Nakliye Hizmetleri” makina parkında bulunan katlanır bomlu vinçler, mobil vinçler, forklifler, makaslı platformlar, araç çekme ve kurtarma araçları ve nakliye araçları gibi pek çok model makinalarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. 25 metreden 110 metreye kadar uzanabilen modellerimiz ile altından kalkamayacağı hiç bir iş olmayan sepetli vinçlerimizi firmamızdan 7/24 kiralama şansına sahipsiniz. İşlerinize göre saatlik olarak kiralayabileceğiniz gibi, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak da kiralayabilirsiniz. Antalya Makaslı Platform Kiralama hizmeti almak için ise tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmak!

Akülü ve dizel olmak üzere 2 farklı tipleri bulunan makaslı platformların farklı yüksekliklere uzanan pek çok modeli bulunmaktadır. Hem açık alanda, hem de kapalı alanda çalışma imkanı sunmasının yanında, hem malzeme hem de çalışanları taşıyabilme özelliğine sahip olan makaslı platformlar, araç üstüne monte edilmektedir. Ayrıca, makaslı platformların kendinden yürüyüşlü, çekilebilir gibi modelleri de bulunmaktadır. Çalışılacak alanın yüksekliğine göre en uygun makaslı platformları firmamızdan güvenle kiralayarak çalışmalarınızı can ve mal güvenliği altında gerçekleştirebilirsiniz.

Bugüne kadar pek çok önemli kuruluşa kiralama hizmeti veren firmamızın en önem verdiği konuların başında “emniyet” gelmektedir. Antalya sepetli vinç kiralama hizmeti veren bir firma olarak bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm firmaların, kuruluşumuzu tekrar tekrar tercih etmeleri, firmamızın emniyete verdiği önemden kaynaklanmaktadır. Emniyeti elden bırakmadan tüm makinalarının bakımlarını düzenli olarak yaptıran firmamızdan ihtiyacınız olan makaslı platformu istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile hizmet veren firmamıza 7/24 ulaşabileceğiniz gibi,  bizzat kuruluşumuzu da ziyaret ederek makinalarımızı yakından görebilirsiniz.

Antalya Makaslı Platform