Antalya Sepetli Vinç

Sepetli vinç, yüksek yapıların inşasında ve insanlar için riskli bölgelerde güvenle kullanılabilen bir araçtır. Binaların montaj, tamir, tadilat, boya, sıva ve her türlü dış cephe işlerinde ve çeşitli malzemelerin yükseğe taşınmasında hızlı ve kazançlı bir çözüm sunar. İşgücünü ve iş güvenliğini artıran sepetli vinçler, yüksek binaların inşalarında mutlaka kullanılması gereken araçlardır.

Sepetli vinç, sepetin asıldığı vinç ve vinci taşıyan kamyon olmak üzere birbirine bağlı iki parçadan oluşan bir araçtır. Sepetli vinçlerin çıkılacak yüksekliğe ve kaldırılacak ağırlığa göre farklı modelleri bulunmaktadır. 20-25 metreye kadar yükselebilen sepetli vinçler 3,5 tonluk hafif kamyonlara monte edilir ve yükseklik arttıkça aracın tonajı da artar. Bu tonaj 30 metrede 7,5 tona, 45 metrede 15 tona ve 72 metreye kadar çıkabilenlerde 32 tona kadar artar.

Sepetli vinçlerin faydaları görüldükçe inşaatlarda kullanımları da artmıştır. Farklı yükseklikler için farklı modellerde sepetli vinçler kullanıldığından her modelde vinci sürekli olarak bulundurmaktansa ihtiyaç duyduğunuz araca ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşmak en mantıklı çözümdür.Ayrıca araçların düzenli bakımları, beklenmedik bir arıza durumunda ortaya çıkabilecek yedek parça ihtiyaçları maliyeti artırmaktadır. İşte bu noktada devreye giren sepetli vinç kiralama hizmetleri, size hızlı ve düşük maliyetli, ihtiyacınıza uygun çözümler sunar.

Antalya Sepetli Vinç, deneyimli kadrosu ve tüm bakımları yapılmış geniş araç çeşidiyle, hızlı ve güvenli vinç kiralama hizmetiyle yanınızda.Beklenmedik aksaklıklarla karşılaşmadan, işgücünden tasarruf ederek ve insan hayatını riske atmadan yüksek yapılarınızın inşasını başarıyla tamamlamanız için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Antalya Sepetli Vinç