Antalya Vinç Kiralama

Antalya'da Kiralık Vinç Hizmetleri sağlayan birçok yenilikçi, piyasada yüksek standartta hizmetler sunan, alanlarında kuruluşlarında itibaren gelişimini sürdürerek eşsiz tecrübeler kazanmış, yaptığı çalışmalarla başarılarını ortaya koymuş, sektördeki yükselişlerini garantilemiş, uzman bir kadroyla çalışan, dönemin en yüksek teknolojisine ve en gelişmiş donanıma sahip vinçlere, araçlara ve iş makinelerine sahip olan vinç kiralama firmaları vardır. Bu firmalar açık, yarı açık ya da kapalı alanlarda kullanılmak üzere, sabit ya da hareket kabiliyetine sahip vinçleri ve araçları kiralama hizmeti sunar. Müşteri memnuniyetini baz alarak her zaman müşterilerin talebine ve ihtiyaçlarına göre farklı özelliklere ve mobil ve sabit vinçler, kamyon üstü vinçler, sepetli vinçler,, montaj ve sondaj vinçleri, kule vinçler, portal-köprülü vinçler ve gezer-köprülü vinçler, kurtarma vinçleri, teleskopik vinçler, platformlar, forkliftler, oto kurtarıcılar gibi pek çok farklı iş alanında kullanılabilecek geniş çeşide sahip olan vinçleri en güvenli, hızlı ve ekonomik bir biçimde kiralar.

Özellikle fabrikalar, limanlar, ağır iş gerektiren sanayi kolları gibi büyük ve geniş alanlara sahip tesislerde insan gücünün kaldıramayacağı ağırlıkta yükleri kaldırma, yükleme, taşıma, boşaltma ve depolama görevlerinde kullanılan vinçler iki ila altmış ton arası yük kaldırabilme kapasitesine sahiptir. Nakliyat çalışmalarında asansörlü taşımacılıkta, dizi ve film setlerinde yüksek yerlerden ışık ve kamera tutma amacıyla kullanım için gerekli olan vinçler, şantiyelerde kullanım alanı bulduğu gibi inşaat sektöründe de yoğunlukla kullanılır. Bu çalışmalar için saatlik, günlük, haftalık, aylık, dönemlik ya da senelik kiralanabilecek olan vinçler için Antalya'da Kiralık Vinç Hizmetleri yeterli düzeyde gerçekleşir, bu hizmetlere talep gün geçtikçe artmaktadır.

Yatay ya da dikey hareket kabiliyetine sahip “bom” adı verilen ağırlık taşıyıcı kol ile her türlü şekilde hareket ettirilebilen yüklerin taşınması, yüksek raflara yerleştirilmesi insan gücüyle çalışmaya kıyasla hem daha hızlı hem de daha güvenlidir. Antalya'da Kiralık Vinç Hizmetleri, çok çeşitli ve ileri teknolojiye sahip geniş bir makine parkuruna sahip olan Antalya’daki vinç firmalarınca, müşterilerin ihtiyacına en uygun özelliklerle cevap verebilecek olan vinçleri müşterilere kiralama şeklinde gerçekleştirilir.

 

Antalya Vinç Kiralama