Antalya Yol Yardım

Antalya Yol Yardım hizmetleri, aracınızın yolda kalması, hareket özelliğini kaybetmesine neden olabilecek bir arıza ya da hasara neden olan kaza durumlarında bir yol hizmeti sunmaktadır. Yol yardım hizmetleri aracınızın hareketsiz kaldığı noktadan aracınızı alarak anlaşmalı olduğu en yakın teknik servise götürülmesini ücretsiz olarak sağlar ve Antalya Yol Yardım farkıyla aracınızın serviste gerçekleşen işlemlerinin ücretini de karşılar. Yol yardım hizmetleri Antalya ve sınırlarında meydana gelen kaza ve arızalardan kaynaklı yolda kalma durumlarında sağlanır. Antalya Yol Yardım hizmetler kapsamında yolda kalan sürücünün bir kaza durumunda yaralanmış, sakatlanmış veya hastalanmış olması halinde aracı kullanamama ihtimaline karşı Antalya Yol Yardım, sürücüye ve varsa aracın içinde bulunan diğer yolculara istedikleri adrese ulaşma imkanını araç ve profesyonel bir sürücüyle desteğiyle de ücretsiz olarak sağlamaktadır. 

Antalya Yol Yardım, yol yardım hizmetlerinden yararlanan kişinin aracın anahtarının kaybolması, arızalanması, çalınması gibi durumunda çilingir hizmeti sağlamaktadır. Aracınızın olduğu konuma bir anahtarcı gönderen Antalya Yol Yardım, bu işlem sırasında oluşan masrafları da karşılar. Eğer araçta lastiklerle ilgili bir sorun meydana gelmişse Antalya Yol Yardım hizmetlerinden yararlanmakta olan müşterilere yol yardım hizmeti ulaşarak lastik değişimini gerçekleştirir. Ayrıca yakıtın bitmesinden kaynaklanan bir yolda kalma durumu oluşursa yine Antalya Yol Yardım müşterisi için gelecek olan yol yardım servisi, aracı en yakın benzinciye çeker. Eğer bir kaza ve yaralanma durumu söz konusu ise araçta seyahat eden sürücü ve yolcular en yakın hastaneye ulaştırılır.

Aracın yeni olması ve tüm bakımlarının yapılmış olması ne yazık ki seyir halindeyken meydana gelebilecek arıza, yakıt bitmesi, kaza ya da sürücünün rahatsızlanması, lastik patlaması gibi durumları engelleyemeyeceği için Antalya Yol Yardım hizmetlerini tercih etmek olası bir yolda kalma durumunda hem sürücüye ve varsa diğer yolculara güvenli bir şekilde seyahat etme imkanı sağlar, hem araç bulunduğu konumdan servise, petrol istasyonuna vs. çekici ile hızlı şekilde taşınır, hem de bu şekilde zamandan tasarruf edilir. Bu gibi öngörülmeyen koşullarda can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak için Antalya Yol Yardım hizmetlerinden yararlanmak hem oldukça ekonomik hem de güvenlidir.

Antalya Yol Yardım