Antalya Çift Kırma Sepetli Vinç

Antalya Çift Kırma Sepetli Vinç

Sepetli vinçlerin “kırma” grubunda yer alan ve altından kalkamayacağı iş olmayan çift kırma sepetli vinçler, Antalya’da faaliyet gösteren ve sepetli vinç kiralama hizmeti veren firmamız Antalya Sepetli Vinç Hizmetlerinin makina parkında bulunan sepetli vinç modellerinden birisidir. Antalya  çift kırmalı sepetli vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, Antalya’nın tüm ilçelerine kiralama hizmeti veren firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çift kırma sepetli vinçlerin makina parkımızda pek çok modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında; 13 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç, 18 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç, 35 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç, 65 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç, Hidrokon 30 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç, Hidrokon 75 Tonluk Çift Kırma Sepetli Vinç ve 38 metre çift kırma sepetli vinç gibi modellerimiz bulunmaktadır. Örneğin; 65 tonluk çift kırma sepetli vinç, trafo köşkleri işlerinde, çatılara veya çok yüksek binalara klima montajı ve demontajı işlerinde kullanıldığı gibi elektrik direklerinde yapılacak çalışmalarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bünyemizde yer alan tüm çift kırma sepetli vinçler en ağır yükleri bile kaldırabilme özelliğine sahip oldukları için, pek çok sektör tarafından kullanılmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana emniyet tebdirlerini elden bırakmadan hizmet vermeyi ilke edinen firmamızdan çift kırma sepetli vinçleri saatlik olarak kiralayabileceğiniz gibi, günlük, haftalık, aylık, hatta yıllık olarak da kiralayabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla!

Antalya sepetli vinç kiralama olarak “emniyet” en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Emniyetli çalışma ortamı oluşturmak için tüm makinlarının bakımlarını düzenli olarak yaptıran ve Antalya sepetli vinç çatısı altında bulunan operatörlerini profesyonel ve yetenekli kişilerden tercih eden firmamız, 7/24 hizmet ve teknik destek ile sizlerin yanındadır.