Antalya Kiralık Vinç

Antalya Kiralık Vinç

Büyük işçilik gerektiren çalışma alanlarında yükleri bir yerden kaldırıp başka bir yere taşımaya da yarayan tekerlekli, özel donanıma sahip büyük araçlar olan vinçler oldukça çeşide sahiptir. Antalya Vinç, geniş bir makine parkına sahiptir, ihtiyacınıza en uygun özelliklere sahip olan vinci size sunmak için elinde pek çok seçenek mevcuttur. Antalya Vinç, aynı zamanda Antalya’da vinç kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet ile ağır nakliye, tahliye, taşıma, yıkım, yükleme, indirme ve boşaltma gibi işler için Antalya Vinç, size her zaman talep ettiğiniz hizmeti sunmaktadır.

Sepetli vinç ve platform, mobil vinç ve sabit vinç, kamyon üstü vinç, montaj ve sondaj vinçleri, kule vinçler, portal-köprülü ve gezer-köprülü vinçler, kurtarma vinçleri, teleskopik vinç gibi pek çok makine seçeneğine sahip olan Antalya Vinç, müşterinin her türlü ihtiyacına karşılık verebilmektedir. Antalya Vinç, güvenliğe her zaman oldukça önem verir. Sahip olduğu vinçlerin bakımı, alanında uzman makine mühendisleri tarafından düzenli olarak gerçekleşmektedir.

Fabrika ve limanlar gibi ağır iş gerçekleştiren tesislerde ağır yükleri kaldırma, bir yerden başka bir yere taşıma ve depolama çalışmalarında vinçler özellikle tercih edilir. İki ila altmış ton arası yük kaldırabilen vinçler, ya sabit alanlarda kullanılır ya da mobil vinçler gibi hareket gerektiren işlerde kullanılabilir. Kamyon üstüne monte edilen vinçler genellikle nakliyat işleri için gereklidir. Sepetli vinçler de ulaşımı zor olan yüksek yapılarda erişimi sağlamak için tercih edilir. Özellikle film sektöründe, dizi veya film setlerinde kamera ve ışığı yüksek bir açıdan tutma amacıyla sepetli vinçler kullanılır. Şantiyelerde de ağır yüklerin taşınma ihtiyacını karşılamak için yine vinçlerden yararlanılır. İnşaat sektöründe de vinçler, taşıma, yükleme, depolama işleri için özellikle şantiyelerde açık ya da yarı açık alanlarda kullanılır. Sabit veya hareketli yapılarıyla vinçlerin bir gövde bölümü bir de gövde bölümünün haricinde “bom” adı verilen bir ağırlık taşıyıcı kolu vardır. Bu taşıyıcı kolu dengelemek için denge taşlarından yararlanılır. Düşey ya da yatay harekete sahip bu ağırlık taşıyıcı kol ile her türlü hareket imkânına sahip olunarak yükün yer değiştirme işlemi istenilen her şekilde gerçekleştirilebilir.

Antalya Kiralık Vinç