Antalya Makaslı Platform

Antalya Makaslı Platform

Makaslı platformlar; hem kapalı mekanlarda, hem de açık mekanlarda malzeme ve personel kaldırmak amacıyla kullanılan ve çok büyük yüksekliğe sahip olmayan platformlardır. Çalışanların yanında ağır yükleri de rahatlıkla kaldırabilmesi nedeniyle son derece kullanışlı ve güvenli çalışma imkanı sunan makaslı platformlar,Antalya’da faaliyet gösteren firmamız Mert Kardeşler  Sepetli Vinç Ve Nakliye Hizmetleri’nin  makina parkında yer alan platformlar arasında yer almaktadır. Antalya  makaslı platform kiralama hizmeti sunan firmamızdan ihtiyacınız olan makaslı platformları istediğiniz süre ve en hesaplı fiyat avantajlarıyla firmamızdan 7/24 kiralayabilirsiniz. 

Makaslı platformların da kendi içinde pek çok farklı tipleri bulunmaktadır. Bunlar arasında;

  • Çekilebilir makaslı platformlar,
  • Kendinden yürüyüşlü makaslı platformlar,
  • Mini makaslı yükseltici platformlar,
  • Araç arkasında bulunan ve çekilebilir makaslı platformlar bulunmaktadır.

Kurulduğumuz günden bu yana İstanbul’un tüm ilçelerine kadar hizmetlerini ulaştıran firmamızdan bugüne kadar sayısız pek çok firma makaslı platform kiralama hizmeti almıştır. Firmamızı en mutlu eden konulardan birisi de firmamızı tercih eden kuruluşların kiralama hizmeti almalarından sonra tekrar firmamızı tercih etmeleridir. Bu durum, firmamızı işimizi doğru yaptığımızı ispatlayan en önemli kriterdir. Uzman ve yetenekli operatörlerimizi Mert Kardeşler  çatısı altında bulundurmamızın yanında makina parkımızda yer alan tüm makinalarımızın da bakımlarının düzenli olarak yapılmaları müşterilerimizin kiralama hizmetlerimizden memnun kalmalarına büyük katkı sağlamıştır.

Eğer siz de hem kapalı, hem de açık mekanlarda rahatlıkla pek çok işinizi yapabileceğiniz bir makaslı platform kiralamak istiyorsanız, kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet ve koşulsuz, şartsız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamızdan, makaslı platformları en hesaplı fiyat avantajlarının yanında ödeme kolaylıklarıyla da kiralama şansına sahipsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise firmamız ile iletişime geçmek!

Antalya Makaslı Platform