Antalya Oto Kurtarma

Antalya Oto Kurtarma

Yol yardım hizmetlerinden biri olan oto kurtarma, aynı zamanda oto kurtarıcı, oto çekici, yol yardım aracı olarak da bilinen sabit ya da kayar kasaya sahip güçlü vinç makineleriyle gerçekleşir.Yol yardım kapsamındaki oto kurtarma hizmetleri, seyir halindeyken meydana gelebilecek arıza, yakıt bitmesi, kaza, lastik patlaması ya da hareket halinde değilken oluşan aracın çalışmaması durumlarında gerekli müdahaleyi yapan oto kurtarma çalışmalarında Antalya Oto Kurtarma, aracı bulunduğu yerden alıp servise götürme işlemini gerçekleştirir. Bir aracın çalışmadığı durumlarda aracı çekmek için özel olarak tasarlanmış oto kurtarma araçları, elektrikli veya hidrolik sistemle çalışır, kayar ya da sabit kasaya sahiptir.

Araç, arıza ya da kaza yaptığı konumdan servise veya petrol istasyonuna vs. oto kurtarma araçlarıyla çekilir. Sorun çıkaran araçla, ortaya çıkan can sıkıcı durumlarla yol yardım hizmeti sunan firmadan gelecek olan oto kurtarıcılar gereksiz yere vakit kaybetmemenizi sağlar. Antalya Oto Kurtarma, bu açıdan müşteri memnuniyetini hedef alan tavrıyla haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati yol yardım hizmeti vermeye devam etmektedir. Güvenliğin ve insan ilişkilerinin ön planda tutulmasıyla sunulan yardımlar aracın sorun çıkardığı konumun tespitiyle başlar. Tespit edilen konuma oto kurtarma en hızlı şekilde yönlendirilir. Kaza yapan, arızalanan, benzini biten, lastiği patlayan vs. araç kaldırılarak özel kasaya sahip güçlü bir araç olan oto kurtarma aracına yüklenir.

Profesyonel vinç operatörleri oto kurtarma araçlarının kullanım görevini üstlenir. Bu açıdan Antalya Oto Kurtarma, her zaman deneyimli ve işinin ehli bir ekiple çalışmalarını sürdürmektedir. Bir yerden bir yere taşınması sağlayacak aracın en güvenli şekilde taşınacağından, yardımın en kısa sürede ulaşacağından emin olmak için Antalya Oto Kurtarma çalışmalarını sürdürmektedir. Antalya Oto Kurtarma, kaza sonrasında ortaya çıkacak istenmeyen durumlar için her türlü güvenlik önlemini alır. Eğer bir kaza durumunda araç şarampole yuvarlandıysa, aracı kurtarmak için vinç hizmetinden yararlanır. Bu açıdan her türlü ihtiyaca tüm profesyonelliği ve uzun yıllarda kazandığı deneyimleriyle cevap verebilecek olan Antalya Oto Kurtarma, hem hızlı hem güvenli hem de ekonomik bir yardıma ulaşabilmek için ilk tercih olmalıdır.

Antalya Oto Kurtarma