Sepetli Vinçler

Sepetli vinç, insan gücünün sınırlı kaldığı durumlarda işlerin kolaylaşmasını sağlayan önemli araçlardan birisidir. Mobil olarak kullanılan sepetli vinçler hız, güvenlik, kolay kullanım ile işlerinizin daha pratik çözülmesine olanak sunar. Özellikle insan elinin ulaşamayacağı yüksekliklerde ya da tehlikeli sayılabilecek bölgelerde kullanımı bakımından gayet rahat bir çözüm ortağıdır. Vinçler 25 metreden başlayarak 84 metreye kadar uzanan bina ve alanlarda hizmet vermeye uygundur. Aynı zamanda boyutlarla doğru orantılı olarak taşıdıkları yük kapasiteleri de değişmektedir. Yine çeşitli yardımcı ekipmanlar aracılığıyla kullanım çapı genişlemektedir.

Son dönemlerde gelişen şehirleşmeyle birlikte ortaya çıkan pek çok sorunun çözümü yönünde önemli görevler üstlenen sepetli vinçlerin görev sahası geniş bir çerçeveye sahiptir. İnşaat işleri olarak tarif edilen her türlü tamir, bakım, yeniden yapım, dış cephe mantolama vs. ile günlük kullanım içinde apartmanlarınızın ve iş yerlerinizin cam temizliği, dış cephe boya, badana, süsleme vs. gibi kullanımlar sunmaktadır. Bunun yanında çeşitli organizasyonlar için gerekli olan reklam, bayrak, flama, afiş asma işleri için de bu araçları kullanabilirsiniz. Aynı zamanda elektrik ve telefon hatlarının tamiri, değişimi işlerinde de kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Türkiye’de iş kazalarının nasıl bir sonuç doğurduğu ortadadır. Gerekli araçlarla ve güvenliksiz olarak yapılan işler çeşitli yaralanma ve can kayıplarına neden olmaktadır. Bu yüzden de insan hayatını tehlikeye atan durumlarda, uzmanlar aracılığıyla kullanılan çeşitli araç gereci seçmekte fayda vardır. Antalya Sepetli Vinç olarak biz de bütün bu kullanım alanları için sizlere geniş ürün yelpazemiz ve deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Modern dünyanın hızı içerisinde karşımıza çıkan durumda hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek aynı anda da can güvenliğine dikkat etmeye yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bu tarz ürünleri size sunmak asli görevimizdir. Atalarımızın da dediği gibi “Maşa varken elini ateşe sokmayacaksın!”, işte biz de Antalya Sepetli Vinç olarak sizin işlerinizi kolaylaştırmak adına farklı durumlara farklı çözümler sunun sepetli vinç filomuzla birlikte, işini en iyi yapan operatörlerimiz ve çalışanlarımızla bütün etkinlik, tadilat, temizlik işlerinizi yapmaya hazırız. Çeşitli yükseklikler ve çeşitli ağırlıklara göre dizayn edilmiş son model araçlarımızla en küçük işlerinizden uzun süreli büyük işlerinize kadar her türlü çalışmanızda sizlere yardımcı olmak için buradayız.